yt
Soru Sahibi
11 Kasım 2015 19:47

merhaba bulent hocam

Hocam merhaba 5 yaşında oğlum mevsimsel alarjisinden ötürü sık sık alerjik bronşit oluyor. Gitdigimiz doktorkar antibiyotik veriyor. Tedavi işe yaramıyor sonrasinda hemen tekrarliyor. Alerjisi icin ayrica bagisiklik sistemi guclendirici ve damla kullaniyoruz..calistiginiz hastaneden randevu almak istedim . Devlet hastanesinde gorev yapiyormusunuz ozel hastane icin maddi imkanlarimiz elverisli degil . Cocugumuzun yasam kalitesini cok etkileniyor. Tedavi ilgili umudumuz sizsiniz bize yardimci olabilirmisiniz

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Bülent Karadağ
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Göğüs Hastalıkları

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Polikliniğine başvurun oradan bize yönlendirileceksiniz. İnternetten orası için randevu alın.

12 Kasım 2015 07:41
yt
Soru Sahibi

Cok cok tesekkurler hocam hemen randevu alicam

12 Kasım 2015 09:29
Prof. Dr. Bülent Karadağ
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Göğüs Hastalıkları

Sevgiler

14 Kasım 2015 02:34