AS
Soru Sahibi
30 Temmuz 2011 13:38

merhaba benim ağızkokusu problemim var ve ben buna nasıl bi çözüm bulacağım

merhaba benim ağızkokusu problemim var ve ben buna nasıl bi çözüm bulacağımı,hangi bölüme,hangi doktora gideceğimi bilmiyorum.bende bağdemcik hastalığı var.dişten mi,bağdemcikten mi yoksa diğer iç hastalıklarından mı olduğunu hangi bölüme gidip öğrenebilirim aceba yardımcı olurmusunuz.bu ağız kokusu problemine kesin çözüm arıyorum. yardımlarınızı bekliyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba öncelikle diş hekimine muayene olun.Ağız kokusunun diş ve dişeti kaynaklı olup olmadığı tespit edilsin.Dişlerle ilgili bir problem yoksa KBB uzmanına muayene olun solunum yollarıyla ilgili problem olup olmadığına bakılsın sorun yoksa iç hastalıklarına muayene olarak diabet ve ağız kokusuna yolaçabilecek hastalıklar açısından muayene olun.Tüm bunlara rağmen kokuya neden olan bir sebep bulunamazsa fizyolojik olabilir.Ağız temizliği ve sağlığınıza dikkat ederek kokuyu azaltabilirsiniz.

31 Temmuz 2011 00:21