aa
Soru Sahibi
30 Ocak 2014 15:05

merhaba; 40 günlük bebeğim var 1 haftadır aşırı kusuyor nedeni ne oalabilir?

merhabalar doktor bey 40 günlük bebeğim aşırı şekilde kusuyor,gaz problemi var 1 aylık muayenesinde gelişimi normal kusmuğu çok mukuslu ve sindirilmemiş süt geliyor. gaitası ise yeşil renkte ve sulu (sayısında artış yok) neden olabilir? Şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Osman Yağmur
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

kusma çok nedenlidir kilosu normalse reflü araştırılabilir, kilosu düşükse usg ve besin allerjisi bakılmalı

30 Ocak 2014 17:00