AC
Soru Sahibi
15 Temmuz 2016 21:49

Merabalar öncelikle..

Merabalar öncelikle tedavi edilebilir olmadığımı ama yardımcı olursanız sevinirim ben 22 yaşındayım ve bazı harfleri söyleyemiyorum ve söylediğim zaman karıştırıyorum örneğin şampuan yerine çampuan gibi ve özgüvenini yerle bir etti bu durum azalma yerine daha da artıyo inşallah anlatabilmişimdir..

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Konuşma anlaşılırlığı sorunları terapi ile tedavi edilebilir. Yaşınız nedeni ile konuşma seslerinin yanlış kullanımına ilişkin bir alışkanlığınız oluşmuş ve bu da sizi olumsuz duygulanım yaşamanıza yol açıyor olabilir. Probleminiz ile ilgili profesyonel destek almak için www.dkbud.org sitesinden bulunduğunuz şehirde ulaşabileceğiniz uzmanların isim ve adres bilgilerini edinebilirsiniz. iyi günler.

18 Temmuz 2016 15:36