Öİ
Soru Sahibi
4 Ekim 2017 21:48

Meni gelmemesi

S.a hocam. Hocam daha önce yazmıştım size rahatsızlığımi. Rectum ca dan ameliyat oldum meni gelmiyor diye. Hocam şu 1 hafta içerisinde bnm penisimden meniye benzer bi sıvı çıkmaya başladı kendiliğinden. Yapmadığım halde. Küçük tuvaletimi yaparken ağrı oluyor ucunda acı hissediyorum. Bu ne olabilir. GeCe yatıp uyandigimda iç çamaşırım o meni dediğim siviyla kirleniyor...

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

prostatik sıvı olabilir. irdar yolu enfeksiyonuna bağlı minimal kaçırma da olabilir. tekrar dokturunuz ve bir üroloji uzmanı ile görüşebilirsiniz

5 Ekim 2017 15:34
Öİ
Soru Sahibi

Hocam bn okuyorum üniversite ogrencisiyom. Evli değilim. Bnm bu hastaligim bni çok düşündürüyor. Ve üzüyor. Bn ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Diyorum tmm çocuk olmasın tip çok gelişti tüp bebek var veya başka şeyler. Ama karşımdaki kişi bunu yani bni kabullenecekmi. Bunlari dusundukce ? sabır şükür ve dua... bana nasıl yardımcı olabilirsiniz

5 Ekim 2017 23:06
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

çocuk sahibi olmak istediğinizde gereken yapılır endişelenmeyin.

10 Ekim 2017 10:26