TG
Soru Sahibi
17 Temmuz 2012 18:36

meladinine kullanma hk.

merhaba hocam hayırlı günler 9 yaşında ve 29 kiloda olan kızımın çene altında iki küçük, sırtında iki küçük ve bacaklarında da iki küçük olmak üzere beyaz lekeler belirdi. gittiğimiz uzman doktor da meladinine tablet ve solüsyonunu verdi. ancak bazı duyumlarıma göre bu ilaçların karaciğere fazla yan etkileri olduğu yönünde. yan etki ve iyileştirici etkileri baz alındığında kullanıp kullanmamamız hususunda ne tavsiye edersiniz. . yoksa daha farklı bir tedavi mi önerirsiniz. şu an kararsız kaldım. kızımı da henüz ilaca başlatmadım. ilaca doz olarak da ,ilk hafta 1x1, ikinci hafta 2x1 üçüncü hafta da 3x1 le birlikte artan dakikalı solüsyon tedavisi tavsiye etti. şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın ilgili, Hastayı görmedim , fakat verilen tedavinin uygun olduğunu söyleyebilirim. Sağlıklar. Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu ( Cildiye Müt.)

19 Temmuz 2012 10:57