YH
Soru Sahibi
14 Mart 2018 13:12

Makatta ağrı

Hocam ben makatta Ağrı kokusuz sayfam akıntı ve dışarıya çıkan et gibi bi sorunla doktora gittim büyük ihtimalle Anaskop yaptı ve bağırsakda yara iltihap var dedi acı ve akıntı ve çıkan et parçası içinde salgı bezleri fazla ıkındıgından dışarıya çıkmış şuan korkulacak birşey Yok derdi ama daha fazla çıkarsa biz onu ameliyatla oraya yapıştırıyoruz dedi salofalk fitil verdi acı hissi hemen hemen gitti ama akıntı oluyor ne yapmalıyım?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mert Atak
Genel Cerrahi , Proktoloji

Anlattığımız hikaye ve iltihap durumu inflamatuar bağırsak hastalıklarında sık gördüğümüz sıkıntı vardır burada iyi bir Gastroentroloji takibi gerekmektedir Eğer inflamatuar bağırsak hastalığınız var ise buna yönelik ilaç tedavisi planlanmalı ve hasta kontrol altında tutulmalıdır Geçmiş olsun

17 Mayıs 2018 15:42