12 Eylül 2017 02:24

Lütfen yardim

Slm Mehmet bey benim 4.5 aylık bebeğim var kikosu 4 aylık iken 6650 ilk 1 ay beni emdi sonra emmeyi bıraktı ve aptamil kullanıyorum 2 gun onceye kadar 3 saatte 120 cc.yiyordu ama son 2 gündür 90 cc yemeğe başladı dr götürdüm tüm kan ce idrar tahlilleri temiz çıktı ateş yok huzursuzlugu yok neşesi gayet iyi sadace elleri surekki agzinda birde agzinin suyu akiyor dis olsa atrs ishal olamasi lazimdi onlar yok yeme miktarı neden azalmış olabilir iyi gunler iyi çalışmalar dilerim

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Mehmet Boyraz
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

Kilosu iyi bence bir müddet takip edin düzelecektir

23 Eylül 2017 04:15