Ds
Soru Sahibi
6 Ekim 2016 08:08

Lütfen yardım

Slm Mehmet bey ben 11.5 haftalik hamileyim ve bu benim ilk gebeligim bulantilarim var ama kusmam kesildi ara ara bel ve kasiklarimda ağrım oluyor bunlar gebelikte normal mi iyi gunler dilerim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mehmet Yavuz Salihoğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Mutlaka gebeliginizi takip edecek bir kadin-dogum uzmanı na başvurmanız gerekiyor.

6 Ekim 2016 08:44