YH
Soru Sahibi
26 Mart 2017 19:11

Lipoderm Bacak

Bana lipodem teşhisi kondu bana doktor lazer lipo ile alayım dedi ama sizin sitede farklı yöntemden bahsetmişsiniz sizce lazer lipo doğru bir yöntem mi bir de benim vücudumda çok fazl yağ bezeleri oluşuyor bunlar neden oluşuyor tedavisi var mı

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Karacalar
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhaba, fotoğraf gönderirseniz size uygulanacak yöntem ile ilgili bilgi verebilirim. Superdry liposuction, kansız olması, yağ emboli riski olmaması ile ön plana çıkıyor. Lazer liposuction basen ve bacak için olabilir.

27 Mart 2017 20:40