fs
Soru Sahibi
1 Eylül 2015 02:35

lenf nodlari

Saygi deger hocam benim boynumda ve kasiklarimda lenf nodlari mevcut vee boynumda usg ile bakildigind reaktif lenf denildi. Lenf lerim surekli şiş. Gecmiyor. Cok korkuyorum ve birden fazla dr a gorundum hep ayni sonucu aldim. Dayimda radyoloji dr.u . Kendiside bakti reaktf dedi patalojiye gerek duymadilar. Ne yapabilirim .her gunum zindan oluyo bana bu korkulardan. Lutfen icimi rahatlatack cvplar olsun .. :((

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. İsmail Şimşek
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Eğer bu konu sizi bu derece rahatsız ediyor ise rahatlamanızın tek bir yolu var o da bu lens nodlarindan birisinden biyopsi yaptırmanız. Biyopsi bir sekilde net olarak Lenf nodlarinin neden büyüdüğünü açıklayacaktır

1 Eylül 2015 07:04