of
Soru Sahibi
21 Kasım 2015 15:45

lenf bezı buyumesı

doktor hn. lenf kanserı gıbı hastalıklar kendını hemen gosterırmı ben cocuklarımda bır yerlerı sısse korkuyorum kızımda 13 yasında 7 ay once 15 mm capta bacagında sol femoral bolgede lenf nodu vardı sonra kotrolde ınmıstı kotu bırsey olsa bu gune kadar gosterırmıydı kendını bırde kıl donmesı ıle lenf nodlarını dotorlar elle muayenede anlarlamı 16 yarmısındakı kızımda 2 yıl once genıtal bacak bolgesınde sıslı vardı kadın dogum doktoru kıl donmesı dedı. dogrumudur bu kadar zaman gectı bırsey olsa kendını gosterırmıydı. cevap verırsenız sevınırım ben bunları dusunmekten uykularım kacıyor yardımcı olurmusunuz

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ayşe Zengin Turan
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Bu tür durumlarda muayene etmeden yorum yapılmaz. Kontrolü için doktora götürmenizi öneririm Geçmiş olsun

30 Kasım 2015 14:34