EB
Soru Sahibi
27 Nisan 2015 01:07

Lekelerden kurtulmak için ne yapmalıyım?

Merhaba , daha önce penis harici bölgelerde siğil yakma tedavisi gördüm. şuanda 1 yada 2 tane mevcut küçük şekilde. verrutol ile çözebileceğim şekilde. yaklaşık 5-6 aydır penis üzerinde lekeler oluştu kızarıklık şeklinde ve bir hata yaptım bu bölgelere verrutol uyguladım 2 ay önce , sonrasında uzmanla görüştüm herpes dedi fakat bacopan ve uçuk kremi ile tedavi etmeye çalıştım iyileşme elde edemedim. Ne önersiniz bu lekelerden kurtulmam için. Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Fotoğraflardaki lekeler hiçbir şeye benzemiyor. yalnız şunu söyleyebilirim, Uçuk olduğu zaman leke şeklinde kalmaz, ağrılı ve su dolu kabarcıklar gelişir, onu başka şeyle karıştırmazsınız. Şimdilik takipte kalmanızı önereceğim.

29 Nisan 2015 15:31