mz
Soru Sahibi
13 Ocak 2014 14:18

lekeler

Dr bey merhaba..en yanak ve boyun bölgesine iğneli epilasyon yaptırdım ve iz kaldı kırmızı küçük lekeler var madecasol kullanmami söylediler kullandım ama izler geçmedi suan Ewde contractubex var sizce bu ilaç izlere iyi gelir mu ne yapamami onerirsiniz ii günler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. İbrahim Oskui
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

sevgili meli hanım problemleriniz net çıkıcak şekilde yüzünüzn fotoğraflarını atarsanız size bilgi verebilirim.

17 Ocak 2014 11:10