ac
Soru Sahibi
7 Temmuz 2014 17:49

ldh yüksekliği

merhaba hocam, oğlumun rutin biyokimyasında ldh referans değeri *** *** ** iken sonucumuz 228 cıktı. ayrıca alkalen fosfataz referans değeri *** *** ** iken sonucumuz 246cıktı ve ast referans değer 5-34 iken sonuç 35 çıktı. bu değerleri yorumlarsanız sevinirim. iyi günler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Yusuf Büyükpınarbaşılı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Cok gecmis olsun. Buyume caginaki cocuklarda bu referans degerlerinin bur miktar asilmasi normaldir.Patolijik degerlerde olmadigindan endiselenmeyiniz

7 Temmuz 2014 21:20