cy
Soru Sahibi
5 Aralık 2013 13:46

lazerle diş beyazlatmanın sakıncaları var mı?

iyi günler hocam ne kadar fırçalarsam fırçalayım dişlerim bir türlü beyazlamıyor,sigara kullanan biri de değilim daha önce gittiğim diş hekimleri madeni sarı seninkilerin dedi,lakin ben lazerle beyazlatma yöntemini duydum yaptırsam ne gibi sakıncaları var? ne kadar süre beyaz kalır dişlerim?

1 cevap
Cevaplar (1)

Laserle diş beyazlatma benim deneyimlerime göre çok daha sağlıklı.Hassasiyetler çok daha az olur.Çok daha kısa zamanda beyazlama gerçekleşir.

5 Aralık 2013 14:17