TS
Soru Sahibi
8 Kasım 2017 22:56

Lazer yanığı

Merhabalar ben 18 yaşındayım kaşımda dikiş izi olduğu için kaş kontürü işlemi yaptırdım ve bi sene sonra sildirme işleme yaptırdım işlemden sonra kaşımda kızarık izler kaldı naptıysam geçmedi lütfen yardımcı olucak bşey sölermisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Bülent Cihantimur
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhaba, konuyla ilgili lazer tedavisi yapılabilir fakat öncelikle sizi görmemiz ve buna göre yönlendirmemiz gerekmektedir. Tedavi şekli, bilgi ve randevu için *** *** ** den ulaşabilirseniz, size yardımcı olabiliriz. Sağlıklı günler

9 Kasım 2017 09:11