KS
Soru Sahibi
28 Şubat 2017 19:37

Lazer ve çiller

Yüzümde çillerim var ve bundan çok şikayetçiyim. Kışın expigment kremini kullanıyorum azaltıyor ama geçmiyor. Şimdi yaz geldi diye yine çoğaldılar. Gitmesini istiyorum netten baktığımda lazer tedavi yazıyor bunun ile geçmesi mümkün müdür? Tehlikeleri var mıdır? Çillerim çok koyu renk değil çok açıkta değil orta bi renk. Geçiyorsa da ücret ne kadardır tahminen? Lütfen cevaplar mısınız?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba. Lazer tedavisi ile geçebilir ancak kalıcı çözüm pek mümkün değil çünkü çiller genetik zeminde oluşan lezyonlardir. Bu nedenle umutsuz olmadan tedaviye riayet etmek gerekir.

11 Mart 2017 21:06