19 Nisan 2014 18:03

Lazer epilasyon lekeleri

hocam meraba. Benim bacağım lazer epilasyonundan sonra benek benek oldu bazı yerlerde de hiperpigmentasyon oldu. Bunlar kalıcı olur mu ? Bana yardımcı olur musunuz? Bu sırada benim bir krem kullanmam gerekir mi veyahut başka birşey?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Çağhan Baytekin
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Eğer sadece hiperpigmentasyon oluştu ise azalacağına emin olabilirsiniz. Ure içerikli vucut kremleri ( excipial lipo gibi) veya gomaj uygulaması bu süreci hızlandıracaktır

21 Nisan 2014 10:55