kd
Soru Sahibi
22 Ocak 2016 13:39

lamine diş kullanımı

merhabalar, yaklaşık birbuçuk ay önce lamine diş yaptırdım, fakat bir ay sonrasından dişin biri düştü tekrar yaptılar, ve bu arada başka bir dişçi ile tanıştım,bu dişlerin çok kullanışlı olmadıklarını ve şikayet aldıklarını (cabuk kırıldıkları için) söyledi ve içimde hep bir korku oluşmaya başladı sizce dişlerde garanti süreleri dolmadan değişiklik yapmalı mıyım ve hergün diş etlerimde bu dişlerden sonra kanama oluyor diş fırçalama esnasında bunun sebebi nedir ? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim..

1 cevap
Cevaplar (1)

muayene ederek değerlendirilmeli.tekrar düşerse hekime başvurmalısınız

24 Ocak 2016 21:59