CA
Soru Sahibi
28 Nisan 2014 20:00

Kuyruk Sokumu Ağrısı

Hocam Merhabalar iki aya yakın bir süredir kuyruk sokumu kemiğimde bir ağrı var.Sinema gibi araba sürerken sert zeminlerde ağrı şiddetleniyor.Yan otururken veya yürürken bir sıkıntı ağrı olmuyor.Mekik çekerken o bölgenin fazla zorlandığından bu ağrının ortaya çıktığını düşünüyorum.Nasıl bir tedavi önerirsiniz ve fitnessa devam etmenin bir sakıncası olur mu?

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın Emirhan Akçadağ şikayetleriniz için akupunktur tedavisi olabilirsiniz Sağlıklı günler dilerim. ProfDr.Kaya Özkuş www.akupunkturtr.com

12 Mayıs 2014 11:20