ÇH
Soru Sahibi
18 Nisan 2012 15:17

kusma

İyi günler Hale Hanım;benim sorum dört aylık bebeğimiz var mamayla besleniyor anne sütü almıyor,reflü bazen ağzından kusarken burnundan da geliyor,ama sol burunundan geliyor,neden sadece soldan geliyor.Yardımlarınızdan dolayı teşekkürler,iyi günler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hale Yener
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Hüseyin bey merhaba. Bebeklerde kusma sırasında bir miktar burnundan da gelebilir.Tek taraftan gelmesi önemli değil, doğum sonrası kontrollerinde bir tıkanıklık olup olmadığı zaten kontrol edilmiştir, nefes alırken bir problem yoksa merak etmeyin.Sağlıklı günler.

19 Nisan 2012 17:09