KD
Soru Sahibi
19 Haziran 2017 10:11

Krup ve çaresizlik

Merhaba, benim 2 yaşında bir oğlum var. Benim sorum krup ile ilgili olacak. Son altı ayda iki kez krup geçirdi. Dekort ampul, adrenalin Nebül bile nefesini zor açıyor. Üç gün nefes darlığı çekiyor. Üstelik bu süreçte antibiyotik de kullanıyoruz. Lütfen bana yardımcı olun. Krup olmasını nasıl engellerim? Olursa ne yapmam lazım? Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Refika Ersu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Göğüs Hastalıkları

Selamlar ve geçmiş olsun. Bu kadar ağır geçiyorsa mutlaka bir çocuk göğüs hastalıkları doktorunun görmesi ve havayolunu değerlendirmesi gerekir.

10 Temmuz 2017 22:24