aa
Soru Sahibi
28 Ocak 2018 12:27

Kronik prostatit

Hocam benim 7 yıldır süren non bakt prostatit rahatsizligim var ve bu aralar ağrım yine alevlendi testislerimde baya bir ağrı var . Dra gittim cipro ,dolorex ve tetradox yazdı . Şu an agrilarim devam ediyor meni sürekli sarımtırak ve pihtili çıkıyor tazyik yok. Büyük abdest bozarken meni çıkıyor . Bekarim bu hastalığın bir çaresi yok mu bu hafta içi askere gitmem lazım ne yapmalıyım şimdiden çok teşekkür ederim hocam.

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun, Maalesef kronik prostatitlerde tedaviye cevap oranı biraz düşük oluyor, hele de nonbakteriyel ise daha da güç oluyor tedavisi, şikayetlerin alevlendiği dönemlerde ilaç kullanmak dışında fazla bir seçenek yok. Son yıllarda ses dalgaları ile prostata yapılan işlemler var bu konuda, ancak bunun için yeterli zamanın yok askere gideceğin için, daha sonra böyle bir tedavi deneyebilirsin. İyi günler.

29 Ocak 2018 08:34