yb
Soru Sahibi
11 Ocak 2017 11:04

kronik Prostatit TESIS

Selamlar, Gaziantepte 63 yasinyan babam için yazıyorum. 5 senedir beri çok dirençli bakteri (e.coli) ile idrar yolu enfeksiyonu var Kendisinde. Her seferinde ates ve tritremeler olusuyor. Cok urologve enfeksilog gorduk , her seferinde kultur yapip ve sonuca gore, 2 veya 3 afta boyunca damardan antibiotik veriliyordu. tedaviden sonra ilesiyordu ama 1 ay gecemeden atesleme ve tritreme , bobrek agrilari tekrardan balisyord, ve tekrar doktora gorunup --> gine kultur, gine antiobiotik... Simdi, prostatit mi degil onu bile bilmiyoruz. Mumkunse, Bizim istedigimiz, derin bi sekilde arastiracak bi doktor bulmak ve en azindan ilesemiyora bi tesis koyabilmek için. Misal simidiye kadar kimse ne prostat masaji yapmi, ne 4 bardak testi... Bu bilgilere gore, bize turkiyenin neresi olursa gideriz, yeterki arastiralim, ve onemli olan tesis koymak icin bize bi doktor yardimci olabilirmi bu arastirmayi yapmak icin? Saygilarimla, Baki NOT: kusura bakmayin turkcem kotu cunku franda buyudum

1 cevap
Cevaplar (1)

Eğer beraberinde idrar yapmada zorluk da var ise ameliyat olup kurtulabilir. Bize başvurursa gerekli tedaviyi yaparız. Geçmiş olsun dileklerimizle.

12 Haziran 2017 14:47