SM
Soru Sahibi
15 Mart 2017 00:28

Kronik enfarkt

Merhaba hocam ben 15/7/2014 tarihinde damar tıkanıklığına bağlıSol Hemipleji hastasıyım size sormak istediğim tıkalı damarım kronik şekilde kapalı kaldı ameliyatla açılmasının bir zararı olur mu Bir de aynı gün içerisinde beyin kanaması da meydana geldi Hem kanama hem tıkanıklık ikisi aynı anda olurmu

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Alper Ergin
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Merhaba. Geçmiş olsun. Evet ikisi aynı zamanda olabilir. Ancak maalesef o damarın açılması sizin için bir şey değiştirmez. Çünkü beslenen beyin dokusu tıkanma sonrası ölür. Sonrasında damarın açılması fayda vermez. Tekrar geçmiş olsun.

15 Mart 2017 15:53