GE
Soru Sahibi
7 Haziran 2018 00:52

Konuşma zorluğu

Hocam 10 yaşında kızım var öğrenme güçlüğü ve konuşma bozukluğu var matematiği hiç yapamıyor ve kelimeleri çıkrtamıy

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. F. Müjgan Sönmez
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Merhaba, Geçmiş olsun, çocuğunuzu görerek değerlendirmem ve tetkikleri ile birlikte incelemem gerekir.

7 Haziran 2018 13:56
Prof. Dr. F. Müjgan Sönmez
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Merhaba, Geçmiş olsun, çocuğunuzu görerek değerlendirmem ve tetkikleri ile birlikte incelemem gerekir.

7 Haziran 2018 13:57
Prof. Dr. F. Müjgan Sönmez
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Merhaba, Geçmiş olsun, çocuğunuzu görerek değerlendirmem ve tetkikleri ile birlikte incelemem gerekir.

7 Haziran 2018 13:58