SM
Soru Sahibi
17 Mart 2018 00:17

Konuşma sorunu

Iyi akşamlar hocam 4 yaşında oğlum var konuşmasında sorun yaşıyoruz doktora cikrtigimda dil gelişiminin 1 yaş geriden geldiğini söyledi egzersizler ver di uyguluyoruz gelişim göstermeye başladı ama ardık çalışmaları yapmak istemiyor çok ustelmek istemiyorum geri teber diye daha kötü olur diye korkuyorum da ilerleme olmazsa diye ne yapmam lazım hocam dikkat ettiği zamn bir çok kelimeyi eksiksiz kullanabiliyor

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, Sitemde tekerlemeler mevcut, bunları çocuğunuzla birlikte, eğlenceli şekilde söylemeye çalışın. Uygulamanız gerekenleri oyunlaştırarak, sempatik hale getirebilirsiniz. Parmak oyunlarınıda öneririm. Sevgiler

26 Mayıs 2018 00:29