TM
Soru Sahibi
27 Nisan 2015 22:02

Konuşma bozukluğunu tedavi etmek istiyorum

İyi günler seda hanım ben konuşmam da çok sorun yaşıyorum be sıkıntı yaşıyorum peltek konuşuyorum ( s ve z ) bu da yaşantımı çok etkiliyo lütfen bana bu konu da yardımcı olun diksiyon ve hitabet konusun da da çok kötüyüm bana en kısa zaman da geri dönersiniz çok sevinirim mustafas.13@hotmail.com ve eposta adresimi yazdım ikisinden birine ulaşırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhabalar, Bu konuda bir Dil ve Konusma Bozukluklari Uzmani ile calismanizi tavsiye ederim. Sizin bu sesleri nasil urettiginizi degerlendirip dogru uretimi gosterecektir. S ve Z seslerinin dogru telaffuzunu uzman kilavuzlugunda calisarak ogrenip pekistirebilirsiniz. Iyi gunler dilerim,

28 Nisan 2015 08:15
TM
Soru Sahibi

Ben nerden ve nereye başvurucam biraz da açıklayıcı bilgi verirseniz çok sevinicem

5 Mayıs 2015 22:38

Merhabalar, www.dkbud.com sitesinden terapistlere ulasabilirsiniz.

4 Temmuz 2015 09:44