DA
Soru Sahibi
20 Aralık 2017 11:25

konuş ma problemi

sorumda yasimi nzmndan beri devam ettigini soylememisim yasim 19 unv basladiktan sonra konusamadigimi farkettim lisedeykende cok konusmuyodum daha dogrusu yinede konusamiyofum biswy soyluyodum karaimdakiler anlamiyodu 2 -3 defa tekrar etmem gerikyodu hocamusmamı kımse anlamıyo duzgun cumle kuramıyorum hızlı konusuyosun dıolar kelımelerı ıstedıgım gıbı cıkaramıyoum ayrıca anlatma kabılıyetımde yok basımdan gecen olaylaı paylasmak ıtıyorum ama anlatma kabılıyetım de yok bu konussamammam pısıkolojımıde bozuyo kafama cok takdıgımdan ozguvenımıde kaybettım cabuk sınırlenıyorum ınsanlar benı sankı sevmıo sızce bnm hastalıgımın adı ne hocam

1 cevap
Cevaplar (1)

Konuşmadaki akıcılık ve anlaşılır olmayan konuşma iki farklı durum. O nedenle sizin yaşadığınız dil ve konuşma sorununun detaylı değerlendirilerek bu doğrultuda destek almanız yararlı olur. www.tdktd.org sitesinden uzmanların isim ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz. Geçmiş olsun.

3 Ocak 2018 11:51

Konuşmadaki akıcılık ve anlaşılır olmayan konuşma iki farklı durum. O nedenle sizin yaşadığınız dil ve konuşma sorununun detaylı değerlendirilerek bu doğrultuda destek almanız yararlı olur. www.tdktd.org sitesinden uzmanların isim ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz. Geçmiş olsun.

3 Ocak 2018 11:47