TS
Soru Sahibi
6 Eylül 2014 17:38

kolumu hareket ettiremiyorum ne yapabilirim ?

merhaba doktor bey. önce omuz ağrısıyla başladı ve ağrı giderek şiddetlendi . doktora gittim , doktor mr ve tahlil istedi . mrda omuzumda kist ve su toplaması dendi ve ilaç verdi . faydasını hiç görmedim . bu ağrı göğsüme ve sağ koluma yayıldı . iki kolumdada kuvvet azlığı oluştu . dokununca acı hissediyorum ve bu göğsümdeki ağrı zaman zaman sırtıma vuruyor . ağrıyan kısımlar üşüyor . eğer gerekiyorsa tahlil , mr ve kullandığım ilaçları yazabilirim . gitmediğim doktor kalmadı nolur bana yardımcı olun .

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nezih Oktar
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Bir çok neden olabilir. Ama kuvvet azlığı olduğu için öncelikle bir boyun ya da sırt bölgesine ait omur ya da omurilik rahatsızlıkları (fıtık, tümör, kist, abse,v.b.) devre dışı bırakılmalıdır. Deneyimli yetkin bir beyin ve sinir cerrahı durumunuzu çözebilir. Geçmiş olsun.

8 Eylül 2014 19:35