KA
Soru Sahibi
17 Nisan 2018 15:42

Koltuk altı ağrısı

Sayın hocam benim 1,5 yılı aşkın koltuk altlarımda ağrı batma hissi var gözle görülür bir şişlik yok nedeni ne olabilir ilk başladığında felaket bir ağrı batma takılma ne giysem huzursuzlanıyordum şimdi okadar şikayetlerim yok ama hafif de olsa ağrılarım var nedeni nedir hepatitlerime Genel olarak baktırdım sonuçlar temiz çıktı ama bu nedenle doktora hiç gitmedim uzman olarak görüşünüz nedir hocam

1 cevap
Cevaplar (1)

Öncelikle iyi bşr fizik muayene gerekli. Koktuk altınızda kitle olup olmadığı, terlemenin durumu, boyun omurlarının durumu gibi birçok noktaya bakılması gerekiyor. Geçmiş olsun.

24 Nisan 2018 08:47