DD
Soru Sahibi
3 Şubat 2018 11:47

kolon kanseri

Hocam annem kolon kanseri 6 aydır kemoterapi gormekte karaciger ,karın içi ve küçük boyutlarda akciger metastazı var kemoterapi basladığından beri hastalık ilerlemiyor ancak gerilemiyorda bu sekilde cevap vermeniz zor tabi ki ancak su an cerrahinin mumkun olmadigini soyluyor doktorumuz tedavi sekli size gore de boyle mi devam etmeli

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Tıbbi onkloloji uzmanının fikrini almanızda fayda olacaktır Dilek hanım. Sevgiler... Prof. Dr. Sezai Leventoğlu www.sezaileventoglu.com sezaileventoglu@hotmail.com twitter.com/Dr. Sezai Leventoglu (*** *** ** (Muayenehane Tel & Fax) (*** *** ** (Asistan Dilek hanım mobil tel)

5 Şubat 2018 08:50