BS
Soru Sahibi
7 Ağustos 2015 14:54

kolesterol

Hocam saygılar son tahlilde HDL 46ldl143trig168tkol 184 hbac1 5.2 ldlyi düşünemiyorum 1yil evveldeaynii çıkmıştı gunasiri1yumurta 3taneglikozsuz tahsilli bisküvi yiyebilir miyim beslenme pnerinize teşekkürler her gün bimden aldığım köy ekmeğinden her ogun1 dilimyiyebilir miyim çoğu zaman sadece bunukepekli ekmek tuketigim için emilim bozukluğu için ferritin duruyor tam hemogram her zaman normaldir kendimi bildim bileli ferro sanol duedanal halini kullanıyorum yükseliyor son rakam26 çıktı kolesterol hapı. Veya niacin100mg kullanayimmi bu doz flashin yaparmış

1 cevap
Cevaplar (1)

Bulgular çok iyi spor ve ayni çeşit beslenmeye devam Dr.Tezer ulusoy

13 Ağustos 2015 19:21