CC
Soru Sahibi
16 Ekim 2015 01:53

Kol ve bacaklarda uyuşma

Kol ve bacaklarda uyuşma Mrb hocam benim şikayetim 3 aydır devam ediyor özellikle sağ el ve bacağımda bileklerde önce bir sıkışma oluyor sıkıyorlar sanki sonra baldırımdaki kasları sıkıyor o esnada biletlerinin biraz ağrımasını istiyor gibi oluyorum bir müddet sonra karıncalanıp ısınıyor uyuşma gibi oluyor sağ el ve bacağımda sürekli bir ağırlık var rahat değil diğeri gibi çok çabuk yoruluyor bir işte özellikle gece başlıyor yatağa girince şimdiki gibi gece 3 buçuk uyutmadı bel ve boyun fıtığı değilmiş EMG de sorun çıkmadı el için tabii romatolojik olarak bir test yapıldı ama ayrıntılı oranından değil odada sorun çıkmadı buradaki şartlara göre yapılan tetkiklerde sadece kalsiyum eksikliği var denildi onu kullanıyorum ancak bir haftadır azalma yok ama başka bişey olabilirmi çok rahatsız ediyor çoğu gece uyutmuyor işlerimdede aksamalar neden olabiliyor yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden tşk ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. İsmail Latifeci
Beyin ve Sinir Cerrahisi

kas hastalıklari ile ilgilenen bir nöroloji uzmanına danışmanız daha doğru olur. geçmiş olsun.

21 Ekim 2015 19:30