YT
Soru Sahibi
29 Mayıs 2017 00:18

Kol ağrısı

Meraba mustafa bey benim ablamin kolunda sıkıntı var erzurumdan bursa ya gelmeyi düşünüyoruz sizi çok önerdiler bize. Benim ablam 1 ay önce anestezi oldu, olduktan sonrada bardağı bile kaldiramiyor trabzon da tedavi görüyor fakat bir şeye yaramıyor acaba biz bursa ya gelsek bir çözüm bulma imkânınız varmı acaba??

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mustafa Özyurtlu
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhaba Size tavsiyem öncelikle bir nöroloji uzmanına başvurmanızdır. Muayene,değerlendirme ve birtakım tetkikler sonucunda gerekirse bir plastik cerraha, ya da bir beyin cerrahisi uzmanına yönlendirecektir. Önce sorun aydınlatılmalı, sonra tedavi planlanmalı. Çok geçmiş olsn, saygılarımla

11 Haziran 2017 18:16