kh
Soru Sahibi
30 Kasım 2015 00:05

Klomen ve çatlatma

Hocam 5 gun boyunca sabah akşam klomen kullandım 5 tane yumurtam olmus persembe gunu tek doz otriville catlatma iğnesi oldum yarın 5.gun olacak ama benim kasıklarımda agrı devam etmekte catlayamadgı için mi agrı devam edyor catlasa kesilirmiydi? Dr catlayıp catlamadgını gormek ıcın cagırmadı 14 gun snra test istedi gıtmelimıyım sızce tekrar?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Meltem Aksu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ağrı yumurtlamaya bağlı olabilir ve normaldir, çok rahatsızlık verici bir ağrınız varsa mutlaka doktorunuza danışın ve muayene olun. Geçmiş olsun

30 Kasım 2015 11:35