Se
Soru Sahibi
19 Aralık 2015 13:15

klitorisimin üzeri acıyor

Klitorisimin biraz üzeri aciyor. Yaklaşık 5 senedir. Dr gittim ödem dediler kremler fayda etmedi. Dokundugumda veya eşim dokundugunda çok aciyor. Ilişki istemiyorum o yüzden. Normalde birşey yok fakat dokununca oluyor. Ağrım yok. Acı var. Ne tavsiye edersiniz ne olabilir. Cinsel hayatım olumsuz etkileniyor.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Erkan Akan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

O bölge sinir uçlarından zengin olduğu için hassasiyet artmış olabilir. En uygunu lokal ağrı kesici emla veya anestol krem kullanılmasıdır.

21 Aralık 2015 20:12