TT
Soru Sahibi
3 Aralık 2013 09:55

kızlık zarının geniş olması

iyi günler ben 20 yaşında üni ögrencisiyim...10 yaşındayken enfeksiyon vardı iltihaplı kanlı...kültür testi yaptılar kızlık zarımın geniş oldugunu demiştiler biraz da şimdi adet düzensizligim oldu....bugün doktora gittm anlattım kızlık zarımın genişoldugunu dedim...geçer mi dedim kalıcı dedi 2 sene sonra fln evlenecem eğer evlendigimde kan gelmezse neyaparım yoksa ben mi çok abartıyorumbilemiyorum internette araştırıyorum çokmoralım bozuldu durumu nişanlıma anlattgımda onunda moralibozuldu biliyorm ama kendi başıma gelsin istemem dedi neolur yardım edin? iyi günler cevabınızı bekliyorumm

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Gülekli
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bu konu sadece yüz yüze (siz ve nişanlınızla) konuşularak çözülebilir. Böyle mesajla çözülmez

3 Aralık 2013 10:35