ön
Soru Sahibi
23 Mayıs 2015 22:27

Kızımın davranışları

Merhaba doktor bey 1,5 yaşında kızım var ve dört aylık hamileyim. Kızım yaklaşık 1-2 aydır ısırmaya cimciklemeye başladı. Öyle ki kollarım hep morarık ve çizik içinde. Kızım acıyor dediğimde gelip öpüyor ama bir süre sonra tekrar yapıyor. Kendini yere atıp ağlıyor. Bazen sabretmekte zorlanıyorum. Ben nerede hata yapıyorum diye kendime soruyorum. Çevresinde onu ısıracak koparacak kimse de yok. Bizde onu hiç öyle sevmedik. Gün içinde sürekli mama mama diye tutturuyor. Aç olmasa da istiyor. Verdiğimde ise yemiyor parçalayıp yerlere atıyor. Sonra yine mama istiyor.. Ne yapacağımı ne vereceğimi şaşırdım. Değerli görüşlerinizi oaylaşırsanız çok sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Kızınızla bir iletişim sorunu yaşadığınızı düşünüyorum. Çocuğunuzla daha güleryüzlü ve istikrarlı bir şekilde konuşmayı deneyin.

2 Haziran 2015 11:47