BS
Soru Sahibi
12 Mayıs 2015 15:11

kizimda konusma bozuklugu

İyi çalışmalar,benim 28 aylık bir kızım var ve onda soyle birşey farktim normalde güzel konuşurken babası iş için şehir dışı ya da yurt dışına gittiğinde kızım kekelemeye başlıyor gecen kış 3 ay yoktu babamız kekeliyordu babamız geldi düzeldi gecen 2 haftalığına gene gitti kızım gene kekelemeye başladı simdi babası daha yeni geldi hala ayni konuşuyor üstüne dusmuyorum ama üzülüyorum da ne yapmamız gereekir.mesela anne su ver diyecek aaaaaaanne su ver diyor evet diyecek eeeeeeevet diyor cevabinizi bekleyeceğim şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Çocuklar yetişkinin ilgisini nasıl çekeceklerine dair güçlü bir önseziye sahiptir. Bu nedenle kendinizin ve eşinizin tutum ve davranışlarını gözden geçirmeniz gerekir. "Seçici" olarak davranışta bir bozulma ya da düzelme oluyorsa bu olaya etki eden tüm unsurlar incelenmeli ve varsa iletişim ve etkileşim hataları düzeltilmelidir. Bu konuda danışmanlık almanızı tavsiye ederim.

14 Mayıs 2015 15:02