üs
Soru Sahibi
6 Haziran 2014 09:23

kızım

merhaba hocam kızım 24 aylık 12.5 kilo geçenlerde araba ile uzun bir yola çıktık klima etkiledi galiba onu bir iki gün sonra mide bulantısı ve iştahsızlık başladı ama ateş filan yok biraz düzeldi iştahı yerine geldi bu aralar ama şimdide öğürmeler başladı ne yapmam gerekiyor hocam motilium şurup iyi gelir mi ?bana yardımcı olursanız sevinrim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ayşe Zengin Turan
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Merhaba Sultan Hanım. İshal olmadan bu şikayetleri varsa önce muayene olmasında fayda var. İdrar yolu veya barsak enfeksiyonu açısından değerlendirilmesi gerekebilir.

7 Haziran 2014 10:27