dp
Soru Sahibi
14 Mayıs 2018 12:03

Kizim Alerji mi

Dr bey kızım 5 aylık 6 kg 3. Ayindan beri meme reddi yaşıyoruz mukuslu kaka var gaitada kan yok vucudunda hafif soyulma kuruma var probiyotik kullandık ama bu seferde 10 gün kaka yapmadı mama biberon kabul etmedi bu ay purelere başladik,pek sevmedi doğduğundan beri burun tıkanıklığı var 3135 Gr doğdu

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba yanlış birime sormuşsunuz sorunuzu lutfen bir çocuk hekimi ya da alerji doktoruna yoneltin.. geçmiş olsun

27 Mayıs 2018 20:20