YM
Soru Sahibi
6 Kasım 2011 22:35

KIZARIKLIK

merhabalar..ben bundan 8 yıl önce saç dökülmesini önleyici bir şampuan kullanmıştım.ondan sonra da saç kınasını saçıma sürdüm ama sürer sürmez köpük yüzüme doğru gelmeye başladı sanki yüzüme kaynar su döküldü gibi oldu.ondan sonra doktorlara gidip durumumu anlattım. çeşitli ilaçölar kullandım ama bi faydasını görmedim.özellikle sonbaharla ilkbaharın sonlarına dogrı soğuktan sıcak bir yere geçtiğimde yüzüm aşırı derecede yanmaya başlıyor ve kıpkırmızı oluyor yüzüm. en çok ta kış aylarında şakağımdan burun tarafıma doğru yüzüm aşırı kırmızılaşıyor ve yanıyor. ama yazın öyle biri sorunum yok.yardımcı olursanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba. muhtelemen sorununuz yüzünüzdeki kılcal damar genişlemesinden ve stress kökenli. Bu sorun tamamen düzelmez. Önerim yaz kış güneş koruyucu kullanmanız, ayrıca şikayetinizin çok arttığı dönemlerde Advantan krem 1 hafta kullanmanızı öneririm. Saygılarımla . Dr. Kubilay Yücel

12 Kasım 2011 11:31