BG
Soru Sahibi
22 Mayıs 2018 23:58

kızarıklık

hocam merhaba benim burun kenarında kızarıklık var yani kılcal damar belirginliğinden dolayı.bundan nasıl kurtulabilirim bi krem falan varsa lütfen söyler misin,z

2 cevap
Cevaplar (2)

merhaba değerli hastam lazer tedavisi daha etkin bir tedavi şeklidir. krem olarak bunlardan sizi kurtaracak bir krem yok, ancak azaltmak ve yenilerinin çıkmasını engellemek için mutlaka günde 3 kez güneşten koruma öneririm. güzel günler dilerim

21 Haziran 2018 18:32
BG
Soru Sahibi

Çok teşekkür ederim

1 Eylül 2018 18:30

rica ederim , geçmiş olsun

8 Eylül 2018 10:29