BU
Soru Sahibi
5 Mayıs 2016 23:47

Kısırlaştırmak

Merhaba, benim evcil kesim var erkek 3.5 yaşında kısırlaştırmadim, yapısında var çok aksi hareketli, hocam ben kısırlaştırmak istemiyorum, hiç ciftlesmedi zaten, gündüzleri uyuyor genelde bazen sevgi istiyor, ki biz çok sevgi gostererek buyuttuk aileden biri gibi diye biliriz ama geceleri miyavliyor arada ama sonra tekrar uyuyor, bunun kisirlastormakla alakası var kisirlastirmasam bir sıkıntı olur mu hocam ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Kısırlaştırmak sizin tercihiniz. Erkek kediler kısır olmazsa çiftleşme zamanları aşırı bağırma, evden kaçma, camdan düşme ve eve sürekli koku bırakmaya başlayabiliyor. Sizi rahatsız edecek duruma gelirse kısırlaştırabilirsiniz. Erkeklerde bu operasyon çok hızlı ve risksiz. Geçmiş olsun

15 Haziran 2016 14:04