kk
Soru Sahibi
2 Kasım 2015 14:39

KIRMIZI NOKTALAR

MERHABALAR NURAN HANIM,BENİM SORUNUM ÖZELLİKLE ELİMDE VE KOLUMDA OLUŞAN KIRMIZI NOKTALAR.BUNLAR GÖZLE ZOR GÖZÜKEN KÜÇÜK KIRMIZI VEYA KAHVERENGİNE DÖNÜK NOKTACIKLAR.BUNLARI AĞRI BERABERİNDE BELİRMESİYLE FARKEDİYORUM .(AĞRI SİNEK ISIRMASI GİBİ BİR SIZI)DİKKATLİ BAKINCA GÖREBİLİYORUM.DERMATOLOĞA GİTTİM UZAKTAN!! BAKTI VE DAMAR GENİŞLEMESİNE BAĞLI OLABİLECEĞİNİ VE AÇIK TENLİ OLDUĞUM İÇİN NORMAL OLDUĞUNU SÖYLEDİ.HİÇBİR TAHLİL VE TEHKİK YAPILMADI.FAKAT SON 2 HAFTADIR OLUŞAN BU NOKTALAR GİDEREK ÇOĞALIYOR VE KORKUYORUM ÖNEMLİ BİRŞEY OLMA İHTİMALİNDEN.SİZ KAN TESTİ OLMAMI ÖNERİR MİSİNİZ?

2 cevap
Cevaplar (2)

Sayın ilgili, Önemli bir şey olamaz : çünkü önemli şey ,anlattığınız gibi değildir. Ancak gittiğiniz doktorun söylediği gibi, damar genişlemeleri olabilir. Bir başka doktora daha gitmenizi öneririm. Sağlıklar. Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu ( Cildiye Müt.)

3 Kasım 2015 18:13
kk
Soru Sahibi

teşekkürler Nuran Hanım.iyi çalışmalar..

4 Kasım 2015 09:01

Cevaplandırıldı.

5 Kasım 2015 07:25