ŞA
Soru Sahibi
21 Mayıs 2016 08:52

Kırık köprü diş

Köprü üzerindeki porselen kopmuş altındaki metal gözüküyor yeni farkettim bu metalin yediklerimle bana zarar verme ihtimali warmı bir hafta içinde yaptıracağım çünkü dişçim yok burada herhangi bir dişçiye gidip yaptırmalı mıyım tehlikeli mi

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba bu durumun tehlikesi yok ,doktorunuzu bekleyebilirsiniz...çok geçmiş olsun

21 Mayıs 2016 12:58

Merhaba bu durumun tehlikesi yok ,doktorunuzu bekleyebilirsiniz...çok geçmiş olsun

21 Mayıs 2016 12:58