KO
Soru Sahibi
18 Şubat 2018 02:06

Kıl dönmesi

Hocam meraba bende kıl dönmesi var afedersiniz sürekli iltahap akıyo ve çoğu zaman ağrı oluyo pturamıyorum amaliyatsız bir tedavi varmıdır yahut ne önerirsiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mert Atak
Genel Cerrahi , Proktoloji

kıl dönmesinde bir çok ameliyatsız yöntem olup hastalığın durumuna ve yaygınlığına göre tedaviler değişmektedir. geçmiş olsun

27 Şubat 2018 22:53
Op. Dr. Mert Atak
Genel Cerrahi , Proktoloji

ameliyatsız olarak kıl dönmesi tedavisinde bir çok yöntem olup bunlar hastalığın durumuna göre tedaviler değişmektedir. önemli olan uygun hastaya uygun tedaviyi uygulayabilmektir. geçmiş olsun

27 Şubat 2018 22:55