AY
Soru Sahibi
13 Temmuz 2017 10:06

Kıl batığı

Hocam genital dış dudak ta bir senedir kıl batığından oluşan apse vardı ama çok rahatsız etmiyordu, son zamanlarda rahatsız etmeye başlayınca sıkıp çıkarmaya çalıştım. İçi iltihap dolu fakat fazla sıktığımdan sanıyorum kan topladı ve kan dışarda duruyor. Daha önce doktora gittiğimde iltihap söktürücü bir krem verdi ama değişen bir şey yok. Ne yapmalıyım çok korkuyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mert Atak
Genel Cerrahi , Proktoloji

Bu konuda muayene olmanızı ve gerekirse hematom adı verilen kan toplanmasının boşaltılması ve estetik ile buranın kapatılması uygun olacaktır Geçmiş olsun

16 Temmuz 2017 18:45